Estesoft | Veri Güvenliği
Estesoft'u tercih edenler
background

Verileriniz Estesoft ile güvende...

Kliniklerin birinci önceliği, Estesoft'un da birinci önceliği.

Hasta ve tedavi süreci verilerinin müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Estesoft'u dünyanın en güvenli teknolojilerini kullanarak inşa ettik.

Image

Amazon AWS Altyapısı

Estesoft, verilerinizi dünyanın en güvenli bulut bilişim sunucu altyapısı olan Amazon Web Services platformu üzerinde barındırır. Günlük olarak yedeklenen ve yetkisiz erişimin imkansız olduğu bulut sunucularımız sayesinde, verilerinizin kaybolma veya çalınma ihtimali %0. Evet, yüzde sıfır.

Image

Müşteri Bilgileri Erişimi

Estesoft kullanıyorsanız, müşteri bilgilerinizin asla dışarı sızmayacağından emin olabilirsiniz. Estesoft, çalışanlarınızın müşteri bilgilerine erişimini kısıtlayabilmenizi sağlayan altyapısı ile bilginiz dışında hiç kimsenin önemli verilere ulaşamamasını sağlar. 

Image

Esnek Yetkilendirme

Estesoft'ta yer alan 200'den fazla yetki seçeneği ile tüm personel gruplarınız için sadece ihtiyaç duydukları modüllere erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayıdan yola çıkarak Estesoft üzerinden kliniğinizi yönetirken ne kadar çok işlem yapabileceğinizin hesabını size bırakıyoruz...

Estesoft'u daha yakından tanımak isterseniz, İletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
DEMO İSTEYİN
Image

Estesoft Erişimi Kısıtlama

Çalışanlarınızın, hatta bazı çalışanlarınızın klinik dışındayken Estesoft'a erişimlerini engellemek mi istiyorsunuz? Statik IP Kısıtlama özelliğimiz ile, istediğiniz personelin, kliniğinizin yerel internet ağı dışından Estesoft'a giriş yapmalarını engelleyebilirsiniz.

Image

SMS Kodu ile Erişim

Estesoft'un bazı finansal raporlarına klinik sahibi olarak sizin dışınızdaki en yetkili kişinin bile sizden habersiz erişmesini istemiyor olabilirsiniz. İşte tam olarak bu noktada devreye giren SMS kodu ile erişim özelliğimiz ile verilerinizin erişim kontrolü tamamen sizin elinizde.