Estesoft | Hakkımızda
Estesoft'u tercih edenler

2010

Mart ayında 4 kişilik yerli yazılımcılardan oluşan bir ekiple Estesoft’un ilk kodları yazılmaya başlandı. Ekim ayında Estesoft ilk kullanıcıları ile tanıştı ve talepler doğrultusunda gelişimine başladı.

2011

Nisan ayında müşteri sayımız, pazarlama çalışmalarına başlamadığımız halde 15'e yükseldi. Kasım ayında yazılım ekibimizi Hindistan'dan iki yazılım geliştirme uzmanı ile çalışmaya başlayarak büyüttük.

2012

Pazarlama çalışmalarımız ile müşteri sayımız katlanmaya başlandı. Estesoft, ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda daha çok gelişti.

2013

Mart ayında Estesoft v2.0 yayına girdi. Sayısı 65'e ulaşan müşterilerimizden gelen talepler ile çok daha fonksiyonel, dinamik ve kullanıcı dostu yepyeni bir Estesoft doğmuş oldu.

2014

Ekip büyüklüğümüz 8 kişiye, müşteri sayımız 100'e ulaştı.

2015

Estesoft'un tüm alt yapısı yenilendi ve Haziran ayında Estesoft en güvenilir sunucu alt yapısına sahip yeni sunucularına taşındı. Aralık ayında katıldığımız MESTDER kongresi, bize 23 yeni klinik kazandırdı.

2016

Estesoft kullanan klinik sayısı Ocak ayında 186'ya ulaştı. Mayıs ayında, onay veren 15 klinik ile Estesoft v3.0 beta kullanımına başlandı. Temmuz ayında Estesoft v3.1 ile tüm kliniklerimize yenilenen Estesoft'u sunduk.

2017

Haziran ayında eğitim ekibimiz 1000. yerinde eğitimini gerçekleştirdi. Türkiye'de 45 farklı şehirde, toplam 5000'in üzerinde klinik personeli Estesoft eğitimi almış oldu. Estesoft'a yabancı bir çok ülkeden de talepler gelmeye başladı. İstanbul ofisimiz 11, Delhi ofisimiz 5 çalışan sayısına ulaştı.

2018

Klinik sayımız 1000'i aştı. Estesoft, Türkiye dışındaki ülkelerde de kullanılmaya başlandı. Yeni ürünümüz Facemotion da 2018 yılı içerisinde son şeklini alarak kullanıma hazır hale geldi ve beta sürümü kıymetli kliniklerimizde test edilmeye başlandı.

2019

Gelişen teknoloji, büyüyen müşteri kitlesi ve CRM ihtiyacı artışı bizleri büyük bir değişim yaparak sil baştan yeni bir Estesoft üretme yoluna soktu ve Estesoft Stella'nın temelleri atıldı.

2020

Pandemi etkisiyle remote çalışma düzenine geçiş yaptığımız bu yıl, bunu bir fırsata çevirerek Estesoft Stella geliştirmelerine ağırlık verdik. Kliniklerin tüm sorunlarına çözüm üretecek yepyeni bir CRM ve klinik yönetim sistemi geliştirdik.

2021

Estesoft Stella projesi ile Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknopark'a kabul edildik. Tüm dünyada pandemi etkileri sürerken, çalışan sayımızı pandemiden önceki döneme göre %100 arttırdık.

2022

Estesoft Stella tüm hızıyla kullanılmaya ve yaygınlaşmaya devam ederken, Facemotion projemize yatırım aldık ve Facemotion'ı bir iOS uygulamasına çevirdik.

2023

Büyüyen ekibimiz, Türkiye ve yurtdışında sayısı 2000'e yaklaşan kliniğe yazılım, raporlama ve analiz hizmeti vermeye devam ediyor...

Büyüme yolculuğumuzda bizi takip edin

Sürekli büyüyen Estesoft ailesini Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz. Aramıza yeni katılan her klinikte hatıra fotoğrafı çekilmeyi çok seviyoruz.

@Estesoft