Estesoft | Hakkımızda
Estesoft'u tercih edenler

2010

Mart ayında 4 kişilik yerli yazılımcılardan oluşan bir ekiple Estesoft’un ilk kodları yazılmaya başlandı. Ekim ayında Estesoft ilk kullanıcıları ile tanıştı ve talepler doğrultusunda gelişimine başladı.

2011

Nisan ayında müşteri sayımız, pazarlama çalışmalarına başlamadığımız halde 15'e yükseldi. Kasım ayında yazılım ekibimizi Hindistan'dan iki yazılım geliştirme uzmanı ile çalışmaya başlayarak büyüttük.

2012

Pazarlama çalışmalarımız ile müşteri sayımız katlanmaya başlandı. Estesoft, ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda daha çok gelişti.

2013

Mart ayında Estesoft v2.0 yayına girdi. Sayısı 65'e ulaşan müşterilerimizden gelen talepler ile çok daha fonksiyonel, dinamik ve kullanıcı dostu yepyeni bir Estesoft doğmuş oldu.

2014

Ekip büyüklüğümüz 8 kişiye, müşteri sayımız 100'e ulaştı.

2015

Estesoft'un tüm alt yapısı Amazon sunucularına geçiş için yenilendi ve Haziran ayında Estesoft dünyanın en güvenilir sunucu alt yapısı olan Amazon sunucularına taşındı. Aralık ayında katıldığımız MESTDER kongresi, bize 23 yeni klinik kazandırdı.

2016

Estesoft kullanan klinik sayısı Ocak ayında 186'ya ulaştı. Mayıs ayında, onay veren 15 klinik ile Estesoft v3.0 beta kullanımına başlandı. Temmuz ayında Estesoft v3.1 ile tüm kliniklerimize yenilenen Estesoft'u sunduk.

2017

Haziran ayında eğitim ekibimiz 1000. yerinde eğitimini gerçekleştirdi. Türkiye'de 45 farklı şehirde, toplam 5000'in üzerinde klinik personeli Estesoft eğitimi almış oldu. Estesoft'a yabancı bir çok ülkeden de talepler gelmeye başladı. İstanbul ofisimiz 11, Delhi ofisimiz 5 çalışan sayısına ulaştı.

2018

Klinik sayımız 1000'i aştı. Estesoft, Türkiye dışındaki ülkelerde de kullanılmaya başlandı. Yeni ürünümüz Facemotion da 2018 yılı içerisinde son şeklini alarak kullanıma hazır hale geldi ve beta sürümü kıymetli kliniklerimizde test edilmeye başlandı.

2019

Büyüyen ekibimiz, Türkiye ve yurtdışında sayısı 1500'e yaklaşan kliniğe yazılım, raporlama ve analiz hizmeti vermeye devam ediyor...

Estesoft Ekibi

Her gün binlerce kişinin kullandığı Estesoft'un arkasındaki sürekli büyüyen ekibimiz

Image
Batuhan
Kurucu Ortak & Yazılım Mimarı
Image
Erdem
Kurucu Ortak & Satış Direktörü
Image
Oykun
Destek & Eğitim Koordinatörü
Image
Göktuğ
Kıdemli İş Analisti
Image
Serkan
Dijital Pazarlama Uzmanı
Image
Kubilay
Eğitim & Destek Uzmanı
Image
Cemre
Teknik Destek Uzmanı
Image
Sinem
Muhasebe Uzmanı
Image
Bünyamin
Eğitim & Destek Uzmanı
Image
Elif
İş Geliştirme Uzmanı
Image
İrem
Dijital Pazarlama Uzmanı
Image
Zülal
Yazılım Geliştirme Uzmanı
Image
Soham
Yazılım Destek Uzmanı
Image
Manas
Yazılım Destek Uzmanı
Image
Pradnesh
Yazılım Destek Uzmanı

Büyüme yolculuğumuzda bizi takip edin

Sürekli büyüyen Estesoft ailesini Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz. Aramıza yeni katılan her klinikte hatıra fotoğrafı çekilmeyi çok seviyoruz.

@estesoft