Estesoft | Özellikler
Estesoft'u tercih edenler

Estesoft Stella Özellikleri

Bu sayfada Estesoft Stella'nın bazı özelliklerinden kısaca bahsettik. Estesoft Stella'nın tüm hünerlerini size sunmamızı isterseniz İletişim sayfası üzerinden sunum talebinde bulunabilirsiniz.

Kolay Kurulum, Hızlı Başlangıç

Estesoft kullanmaya karar verdiğiniz andan itibaren devreye giren on-boarding sürecimiz sayesinde Estesoft'a kısa sürede verilerinizi aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yerinde Personel Eğitimleri

Estesoft kullanmaya başladığınızda, personelinizin adaptasyon sürecini en kısa zamana indirgemek adına ekibimiz tarafından, talebinize göre yerinde veya online eğitimler verilmektedir.

Veri Güvenliği

Müşterilerimiz için veri güvenliğinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.Bu yüzden güvenlik bizim için de en büyük önceliklerden birisi.Tüm verilerinizi en güvenilir sunucularda barındırıyoruz.

Entegre Destek Sistemi

Estesoft üzerinden istediğiniz zaman destek ekibimize ulaşabilirsiniz. Tüm taleplerinizin dikkatlice incelendiğini ve gerekli işlemlerin en kısa sürede yapıldığını göreceksiniz.

Güçlü CRM Altyapısı

Estesoft Stella, CRM altyapısı sayesinde sadece bir klinik yönetim yazılımından çok daha fazlasını sunuyor. Saç ekimi ve sağlık turizmi alanlarında ihtiyaç duyulan tüm CRM özelliklerini bünyesinde barındırıyor ve sürekli geliştiriyor.

Whatsapp Business API

Whatsapp Business API entegrasyonu ile kurumsal Whatsapp hattınızı Estesoft Stella üzerinden kullanabilir, temsilcilerinize ilgili danışanlarınız ile görüşmelerini sağlarken veri kaybı riskini sıfıra indirebilirsiniz.

Facebook & Instagram DM

Facebook Messenger ve Instagram mesajlarınızı doğrudan Estesoft Stella içerisinde görebilir, yanıtlayabilir ve danışanlarınız ile ilişkilendirebilirsiniz.

E-Fatura Entegrasyonu

E-Fatura entegrasyonumuz sayesinde başka hiç bir platforma ihtiyaç duymadan e-fatura ve e-smmm keserek zamandan kazanç sağlayabilirsiniz.

Zapier Entegrasyonu

Estesoft Stella'da yer alan verilerinizi Zapier entegrasyonu üzerinden farklı yazılımlara aktarabilir, dilediğiniz sistemleri birbirine bağlayarak iş akışları ve raporlar hazırlayabilirsiniz.

Kurulum Yok, Limit Yok

Estesoft Stella, Cloud tabanlı bir üründür. Bilgisayarınıza her hangi bir program kurmanızı gerektirmez. İnternet bağlantısı olan her hangi bir cihaz üzerinden Estesoft'a erişebilirsiniz.

Hızlı ve Dinamik Sistem

Estesoft Stella'yı tasarlarken en çok dikkat ettiğimiz konu kullanıcı deneyimi. Hız, dinamizm, bütünlük ve kullanıcı deneyimini maksimize etmek adına sistemimizi sürekli geliştiriyoruz.

SMS Entegrasyonu

Estesoft Stella üzerinden müşterilerinize toplu olarak SMS gönderimi yapabileceğiniz gibi, hedef kitle belirleyerek nokta atışı kampanya duyuruları yaparak kârlılığınızı maksimum düzeyde tutabilirsiniz.

Detaylar

E-Mail Entegrasyonu

Müşterilerinize SMS'in yanı sıra bildirim ve kampanya e-postaları da göndermek istiyorsanız, dilediğiniz içeriği oluşturarak Estesoft E-Mail modülü üzerinden müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Detaylar

İYS Entegrasyonu

İletişim izni aldığınız danışanlarınızın verilerini İYS sistemine kolayca gönderebilir, aldığınız izinleri hızlıca gerekli sistemlere göndererek danışanlarınızla sorunsuzca iletişimde kalabilirsiniz.

Transfer & Konaklama Modülü

Estesoft Stella, sağlık turizmi sektörüne ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri sunmayı hedefliyor. Transfer ve konaklama modülü ile, farklı ülkelerden gelen danışanlarınızın tüm sürecini planlayabilir, tek bir sayfada tüm planı görebilirsiniz.

Çoklu Şube Yönetimi

Estesoft, birden fazla şubesi olan kliniklerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen bir yapıya sahip. Şubeler arası geçiş yaparak kliniğinizi yönetmenin en kolay ve keyifli halini Estesoft'ta deneyimleyeceksiniz.

Çoklu Dil Desteği

Personel bazında yapabildiğiniz dil seçimi sayesinde, yabancı personel barındıran klinikler bu kişilerin Estesoft'u İngilizce olarak kullanmasını sağlayabilir. Daha fazla dil desteği çalışmalarımız sürüyor.

Detaylı Yetkilendirme

Estesoft'un detaylı yetkilendirme modülünde yer alan 250'den fazla yetki seçeneğini kullanarak kliniğinizin ihtiyacı olan tüm rolleri kolaylıkla oluşturabilir ve ilgili kişilere atayabilirsiniz.

İletişim Formu Entegrasyonu

Estesoft, klinik tanıtım sitenizin iletişim formu ile entegre edilebilir bir yapıya sahiptir. Bu sayede bu formu dolduran kişilerin bilgileri, Estesoft üzerinden takip edilebilir.

Online Randevu Modülü

Estesoft Stella içerisinden oluşturacağınız bir link ile kendi websitenizden danışanlarınızın randevu alabilmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz klinikte dilerseniz de online görüşme yapabilirsiniz.

Estesoft'un genel klinik yönetim sistemi özellikleri hakkında daha detaylı bilgi talep ediyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
DEMO İSTEYİN

Verimli Randevu Takibi

Estesoft içersinde yer alan kullanışlı takvimler (Genel Takvim, Personel Takvimi, Oda Takvimi ve Etkinlik Takvimi) üzerinden kliniğinizin randevu durumlarını kolayca ve etkili biçimde takip edebilirsiniz.

Detaylı Müşteri Analizi

Müşteri kayıt işlemi sırasında belirtilen segment, referans kaynağı, indirim grupları, yaş grupları, daha önce yaptırdığı veya teklif aldığı işlemler gibi veriler ile raporlar alabilir, kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Müşteri Bağlılığı Ölçümü

Tekrar eden işlemler için kliniğinize gelen müşterilerinizin takibini sizin adınıza Estesoft yapıyor. Yenilenmesi gereken işlemler yaklaştığında hem size, hem müşterinize bilgi vererek müşteri ile olan bağınızın kopmasını engelliyor.

Müşteri Memnuniyet Ölçümü

Estesoft üzerindeki hazır tanımlı anket şablonlarını veya kendi hazırlayacağınız anketleri kullanarak kliniğinize gelen müşterilerinizin memnuniyet seviyelerini ölçebilir ve raporlayabilirsiniz.

Facebook & Instagram Entegrasyonu

Facebook form reklam verilerinizi anlık olarak Estesoft içerisinde görmenizi sağlar. Lead takibini kolaylaştırır, zamanınız size kalır.

Detaylar

Ürün Stok Takibi

Kliniğinizde kullandığınız tüm ürünleri Estesoft içersinde tanımlayabilir, kullanıldıkları işlemlerle eşleştirebilirsiniz. Kolay kullanımı ve düşük stok uyarıları ile kliniğinizde artık ürün - stok sorunu yaşanmayacak.

Gelir - Gider Takibi

Estesoft, sadece randevu ödemeleri takibi yapmıyor. Kliniğinize ait tüm gelir ve gider kalemlerini tanımlamanıza ve finansal tüm hareketlerinizi takip etmenize yardım ediyor. Rapor bizden, takip sizden!

Ölçülebilir Personel Performansı

Detaylı raporlamalarımız sayesinde, personelinizin yaptığı işlem, satış ve tahsilatları istediğiniz zaman aralığına göre görebilir; kliniğinizin cirosuna hangi personelinizin ne kadar katkı yaptığını takip edebilirsiniz.

Bilgi Al

Aylık Hedef Belirleme

Kliniğiniz ve her bir personeliniz için ayrı ayrı, ay bazında tahsilat hedefleri belirleyebilirsiniz. Çalışanlarınız her gün hedeflerine yaklaşma oranlarını takip ederken, siz de klinik hedefinize yakınlığı takip edebilirsiniz.

Bilgi Al

Prim Sistemi

Kliniğinizde kullandığınız prim sistemini bir kez tanımlayın ve sonrasını Estesoft'a bırakın. Kağıt, kalem, hesap makinesi derdi olmadan bir kaç tık ile personelinizin aylık özeti ve hakediş tutarları önünüze gelsin.

Bilgi Al

Erişim Kısıtlama

Statik IP kısıtlamaları tanımlayarak, Estesoft'a sadece klinik ağından erişilebilmesini sağlayabilirsiniz. Veri güvenliğini bir üst seviyeye taşıyan bu özelliğimiz sayesinde istenmeyen durumların önüne geçebilirsiniz.

SMS Doğrulamalı Veri Erişimi

Veri güvenliği konusunda sürekli yenilikler üreten Estesoft ekibi, hashas bilgiler içerebilecek rapor ekranlarına SMS doğrulaması özelliği ekledi ve klinik sahibinin bilgisi dışında erişimi imkansız hale getirdi.

Bulut Santral Entegrasyonu

Estesoft, müşterilerinize sadece SMS ve e-mail atmakla yetinmiyor. Sizin adınıza müşterilerinizi arayıp randevularını hatırlatacak, kampanyalarınızı anlatacak ve dönüşleri size bildirecek yeni IVR entegrasyonumuz çok yakında hizmete girecek.

Detaylar Yeni

Cari Hesap Yönetimi

Basit bir ön muhasabe yazılımı gibi aldıklarınızın yanında masraflarınızı da Estesoft'a kaydedebilirsiniz. Bu sayede firmalara ne kadar ödeme yapıp ne kadar mal aldığınızı da kolaylıkla takip edebilirsiniz.