Estesoft | Özellikler
Estesoft'u tercih edenler

Estesoft Özellikleri

Bu sayfada Estesoft'un bazı özelliklerinden kısaca bahsettik. Estesoft'un tüm hünerlerini size sunmamızı isterseniz İletişim sayfası üzerinden sunum talebinde bulunabilirsiniz.

Kolay Kurulum, Hızlı Başlangıç

Estesoft kullanmaya karar verdiğiniz andan itibaren devreye giren on-boarding sürecimiz sayesinde Estesoft'a kısa sürede verilerinizi aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yerinde Personel Eğitimleri

Estesoft kullanmaya başladığınızda, personelinizin adaptasyon sürecini en kısa zamana indirgemek adına ekibimiz tarafından, talebinize göre yerinde veya online eğitimler verilmektedir.

Veri Güvenliği

Müşterilerimiz için veri güvenliğinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden güvenlik bizim için de en büyük önceliklerden birisi. Tüm verilerinizi Amazon sunucularında barındırıyoruz.

Detaylar

Entegre Destek Sistemi

Estesoft üzerinden istediğiniz zaman destek ekibimize ulaşabilirsiniz. Tüm taleplerinizin dikkatlice incelendiğini ve gerekli işlemlerin en kısa sürede yapıldığını göreceksiniz.

Kurulum Yok, Limit Yok

Estesoft, Cloud tabanlı bir üründür. Bilgisayarınıza her hangi bir program kurmanızı gerektirmez. İnternet bağlantısı olan her hangi bir cihaz üzerinden Estesoft'a erişebilirsiniz.

Hızlı ve Dinamik Sistem

Estesoft'u tasarlarken en çok dikkat ettiğimiz konu kullanıcı deneyimi. Hız, dinamizm, bütünlük ve kullanıcı deneyimini maksimize etmek adına sistemimizi sürekli geliştiriyoruz.

SMS Entegrasyonu

Estesoft üzerinden müşterilerinize toplu olarak SMS gönderimi yapabileceğiniz gibi, hedef kitle belirleyerek nokta atışı kampanya duyuruları yaparak kârlılığınızı maksimum düzeyde tutabilirsiniz.

Detaylar

E-Mail Entegrasyonu

Müşterilerinize SMS'in yanı sıra bildirim ve kampanya e-postaları da göndermek istiyorsanız, dilediğiniz içeriği oluşturarak Estesoft E-Mail modülü üzerinden müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Detaylar

Çoklu Şube Yönetimi

Estesoft, birden fazla şubesi olan kliniklerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen bir yapıya sahip. Şubeler arası geçiş yaparak kliniğinizi yönetmenin en kolay ve keyifli halini Estesoft'ta deneyimleyeceksiniz.

Çoklu Dil Desteği

Personel bazında yapabildiğiniz dil seçimi sayesinde, yabancı personel barındıran klinikler bu kişilerin Estesoft'u İngilizce olarak kullanmasını sağlayabilir. Daha fazla dil desteği çalışmalarımız sürüyor.

Detaylı Yetkilendirme

Estesoft'un detaylı yetkilendirme modülünde yer alan 250'den fazla yetki seçeneğini kullanarak kliniğinizin ihtiyacı olan tüm rolleri kolaylıkla oluşturabilir ve ilgili kişilere atayabilirsiniz.

İletişim Formu Entegrasyonu

Estesoft, klinik tanıtım sitenizin iletişim formu ile entegre edilebilir bir yapıya sahiptir. Bu sayede bu formu dolduran kişilerin bilgileri, Estesoft üzerinden takip edilebilir.

Estesoft'un genel klinik yönetim sistemi özellikleri hakkında daha detaylı bilgi talep ediyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
DEMO İSTEYİN

Verimli Randevu Takibi

Estesoft içersinde yer alan kullanışlı takvimler (Genel Takvim, Personel Takvimi, Oda Takvimi ve Etkinlik Takvimi) üzerinden kliniğinizin randevu durumlarını kolayca ve etkili biçimde takip edebilirsiniz.

Detaylı Müşteri Analizi

Müşteri kayıt işlemi sırasında belirtilen segment, referans kaynağı, indirim grupları, yaş grupları, daha önce yaptırdığı veya teklif aldığı işlemler gibi veriler ile raporlar alabilir, kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Müşteri Bağlılığı Ölçümü

Tekrar eden işlemler için kliniğinize gelen müşterilerinizin takibini sizin adınıza Estesoft yapıyor. Yenilenmesi gereken işlemler yaklaştığında hem size, hem müşterinize bilgi vererek müşteri ile olan bağınızın kopmasını engelliyor.

Müşteri Memnuniyet Ölçümü

Estesoft üzerindeki hazır tanımlı anket şablonlarını veya kendi hazırlayacağınız anketleri kullanarak kliniğinize gelen müşterilerinizin memnuniyet seviyelerini ölçebilir ve raporlayabilirsiniz.

Google Takvim Entegrasyonu

Estesoft üzerinde kliniğinizin randevularını takip etmek için kullandığınız takviminizi, dilerseniz Google Takvim hesabınız ile entegre ederek Estesoft takviminize Google Takvim üzerinden de erişebilirsiniz.

Facebook & Instagram Entegrasyonu

Facebook form reklam verilerinizi anlık olarak Estesoft içerisinde görmenizi sağlar. Lead takibini kolaylaştırır, zamanınız size kalır.

Detaylar Yeni

Ürün Stok Takibi

Kliniğinizde kullandığınız tüm ürünleri Estesoft içersinde tanımlayabilir, kullanıldıkları işlemlerle eşleştirebilirsiniz. Kolay kullanımı ve düşük stok uyarıları ile kliniğinizde artık ürün - stok sorunu yaşanmayacak.

Gelir - Gider Takibi

Estesoft, sadece randevu ödemeleri takibi yapmıyor. Kliniğinize ait tüm gelir ve gider kalemlerini tanımlamanıza ve finansal tüm hareketlerinizi takip etmenize yardım ediyor. Rapor bizden, takip sizden!

Ölçülebilir Personel Performansı

Detaylı raporlamalarımız sayesinde, personelinizin yaptığı işlem, satış ve tahsilatları istediğiniz zaman aralığına göre görebilir; kliniğinizin cirosuna hangi personelinizin ne kadar katkı yaptığını takip edebilirsiniz.

Bilgi Al

Aylık Hedef Belirleme

Kliniğiniz ve her bir personeliniz için ayrı ayrı, ay bazında tahsilat hedefleri belirleyebilirsiniz. Çalışanlarınız her gün hedeflerine yaklaşma oranlarını takip ederken, siz de klinik hedefinize yakınlığı takip edebilirsiniz.

Bilgi Al

Prim Sistemi

Kliniğinizde kullandığınız prim sistemini bir kez tanımlayın ve sonrasını Estesoft'a bırakın. Kağıt, kalem, hesap makinesi derdi olmadan bir kaç tık ile personelinizin aylık özeti ve hakediş tutarları önünüze gelsin.

Bilgi Al

Erişim Kısıtlama

Statik IP kısıtlamaları tanımlayarak, Estesoft'a sadece klinik ağından erişilebilmesini sağlayabilirsiniz. Veri güvenliğini bir üst seviyeye taşıyan bu özelliğimiz sayesinde istenmeyen durumların önüne geçebilirsiniz.

Detaylar

SMS Doğrulamalı Veri Erişimi

Veri güvenliği konusunda sürekli yenilikler üreten Estesoft ekibi, hashas bilgiler içerebilecek rapor ekranlarına SMS doğrulaması özelliği ekledi ve klinik sahibinin bilgisi dışında erişimi imkansız hale getirdi.

Detaylar

Bulut Santral Entegrasyonu

Estesoft, müşterilerinize sadece SMS ve e-mail atmakla yetinmiyor. Sizin adınıza müşterilerinizi arayıp randevularını hatırlatacak, kampanyalarınızı anlatacak ve dönüşleri size bildirecek yeni IVR entegrasyonumuz çok yakında hizmete girecek.

Detaylar Yeni

Maliyet Yönetimi Modülü

Bir işlemin satış fiyatını belirlemek için önce maliyet fiyatını bilmek gerekir. Estesoft bünyesinde işlem maliyetlerini de kaydedebileceğiniz yeni alanlar açıyoruz. Böylelikle bir işlemin aslında size ne kadar kâr sağladığını da Estesoft üzerinden analiz edebileceksiniz.

Bilgi Al Yakında

Yaşlanma Yönetimi Modülü

Age Management, gün geçtikçe sektörde daha da yaygınlaşan, sürece dayalı bir hizmetler bütünü. Müşterileriniz ile uzun vadeli yaş yönetimi planları oluşturmak, zamanı gelen planlar için bildirimler almak ve süreci kolayca takip etmek istemez misiniz?

Bilgi Al Yeni

Cari Hesap Yönetimi

Basit bir ön muhasabe yazılımı gibi aldıklarınızın yanında masraflarınızı da Estesoft'a kaydedebilirsiniz. Bu sayede firmalara ne kadar ödeme yapıp ne kadar mal aldığınızı da kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Yeni

E-Fatura & E-Makbuz Entegrasyonu

E-Fatura mükellefiyseniz kolaylıkla Estesoft üzerinden E-Fatura ve E-Arşiv işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz cihazdan E-Faturalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Yakında